דיקור סיני פוריות

דיקור סיני בצפון

זר לו היה נקלע לשיעור ברפואה סינית, היה משוכנע כי מדברים בו סינית אפילו אם השיעור עצמו מנוהל בשפה מקומית. הביטויים שבהם משתמש מטפל סיני, שונים באופן מהותי מכל טרמינולוגיה רפואית שהציבור מבין וספק אם גם רופאי המשפחה יבינו מה רוצים מהם. רפואה סינית היא עולם בפני עצמו ויש לעבור הכשרה עמוקה ויסודית בכדי להתחיל ולהתמחות באמת במה שיש לה להציע.

באופן כללי מתבססת הרפואה הסינית על אבחון מעמיק ועל שלוש גישות טיפוליות מרכזיות, אם כי לא היחידות:

דיקור סיני בצפון – אקופונקטורה :

שימוש ייחודי במחטים דקיקות על מנת לגרות את מסלולי זרימת האנרגיה בגוף ( הצ'י ). לאורך אלפי שנים מיפו הסינים את מסלולי האנרגיה בגוף האדם ולאט למדו לאתר נקודות לאורך המסלולים הללו אשר מסוגלות לייצר תגובה אנרגטית משמעותית. כל נקודה כזו שאותרה הפכה לנקודת דיקור מוכרת לאחר שמידת השפעתה נבדקה ותועדה בספרות הרפואית המאד ענפה של התרבות הרפואית בסין העתיקה. בארץ אפשר להנות משרותי דיקור סיני בצפון במספר מקומות והיעילות המוכחת של השיטה מאפשרים למטופלים להיחשף בשקט לעוד מימד שלא הכירו, עם יחס תועלת אל מול תופעות לוואי נמוך מאד, מה שהופך דיקור סיני צפון, דרום או מרכז, ליופי של כלי טיפולי יעיל ורב עוצמה.

צמחי מרפא סינים :

מרבית המטפלים הסינים אוהבים מאד את השימוש בצמחי מרפא סינים. ישנם מאות של צמחי מרפא שנמצאים בשימוש במערב ובספרי הרפואה העממית הסינית ישנם אפילו אלפים. חלק גדול מן הצמחים הסינים מוכרים גם ברפואת הצמחים המערבית וחלקם אף הפכו לתרופות מוכרות ופופולאריות על ידי חברות תרופות ,ותוספי תזונה ידועים כגון קוהוש שחור,ג'ינסנג,ג'ינקו-בילובה כורכום ועוד… היעילות של צמחי מרפא סינית היא גבוהה מאד ויכולה לתת מענה משמעותי גם כאשר המטופל יוצא מבין ידיו של המטפל וממשיך להתנהל בתוך אורח חייו ובשגרת יומו. חלק מן הצמחים הסינים הם בעלי טעם חזק מאד וצריך משמעת על מנת להתמיד בהם, מצד שני, אל מול היתרונות, נושא הטעם הוא זניח ובהחלט ניתן לגשר על הנושא.

טיפולי מגע – שיאצו \ טווינה :

שיאצו וטווינה הם שני תחומים מקבילים. העקרונות של הרפואה הסינית מיושמים בשני המקרים והמטרה היא לעבוד על ערוצי הזרימה האנרגטיים, ממש כמו בדיקור סיני. המגע והטיפול מאד מרגיעים, יעילים בחלק גדול מן המקרים אך תלויים במגע רציף לאורך זמן ולכן היעילות שלהם היא גבוהה כל עוד נמשך רצף טיפולים גבוהה.

גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית, מתמחה בטיפולי פוריות וגניקולוגיה, טיפול בכאב ועוד  מעניק דיקור סיני בצפון, וצמחי מרפא על פי הצורך וניתן להגיע לקליניקה הפרטית בקיבוץ כברי וברשימת המקומות המצוינים לעיל:

גיל נמיר 052-8011375 מטפל ברפואה סינית, קליניקה בקיבוץ כברי, בקופת חולים לאומית בנהריה ומעלות ובמרכז סחלב בנהריה.

 

במדינה הקטנה שלנו שיטות טיפול אלטרנטיביות הן כבר שגרה של ממש, ולראיה טרנד דיקור סיני בצפון. דיקור סיני היא שיטת טיפול עתיקת יומין, וכל יעודה הוא לטפל במחלות ובעיות גופניות שונות בעזרת החדרת מחטים לנקודות לחץ מסוימות בגוף. השיטה המורכבת מתבססת על הקשר שבין גוף ונפש ומנסה למצוא את האיזון בעזרת שחרור הלחץ מהגוף. באזור הצפון יש לא מעט מטפלים בשיטה, והם מציעים מגוון רחב של טיפולים לכל סוג של בעיה. בין המטפלים המוביל באזור נהריה ניתן למצוא את גיל נמיר, מטפל ברפואה סינית המתמחה בטיפול במגוון בעיות פיזיות.

 

דיקור סיני בצפון – טיפול איכותי קרוב לבית

בעיקר כשהגוף מותש ועייף, ואתם מרגישים שאתם חייבים לקבל עזרה, נסיעה למרכז הארץ יכולה להיות עניין מתיש. טיפול בדיקור בקרבת אזור המגורים שלכם יכול לעזור לכם להתמודד עם שלל בעיות גופניות ולשפר את התחושות הנשפיות והפיזיות שלכם. בשיטת הדיקור הסיני ניתן לענות על בעיות כמו:

  • כאבים כרוניים – מיגרנות, כאבי גב, כמו גם חוסר נוחות.
  • בעיות גופניות הנובעות מלחץ – כאבי שרירים, אכילה רגשית וכו'.
  • בעיות פריון ובעיות גניקולוגיות.
  • מחלות ילדים.
  • ועוד.

בגלל הטווח הרחב של מחלות פיזיות שהדיקור יכול לתת עליהן מענה, לצד טיפול קל ולא חודרני יחסית, הדיקור הסיני הופך נפוץ מאוד במחוזותינו. לקוחות רבים כמו גם קופות החולים מכירים בשיטת הטיפול הזו ומרפאות חדשות נפתחות חדשות לבקרים.

 

דיקור סיני בצפון זו עבודה למטפל מנוסה

כבר תקופה שאתם סובלים מכאבים? יש לכם בעיה רפואית כרונית שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת עליה מענה? רוצים לשחרר את הלחץ? דיקור סיני יכול לעזור לכם להתמודד. המטפל גיל נמיר הוא מטפל מקצועי ומוסמך לדיקור סיני שמנהל מרפאה פרטית לצד מתן שירותים בקופת חולים. ניר בעל הכשרות רבות והטיפול שתקבלו יהיה מתאים בדיוק לסוג הכאבים שאתם חווים.

במרפאה, אתם תעברו אבחון ראשוני, ולאחריו תתחילו בסדרת טיפולים. במהלך הטיפולים המטפל יתאים את נקודות הדיקור לכאבים כפי שאתם מרגישים אותם בזמן אמת. לפרטים נוספים על הטיפול פנו לקליניקה של גיל נמיר.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail