דיקור סיני לילדים

דיקור סיני לילדים

גם ברפואה המסורתית הסינית, ילדים זוכים להתאמות מיוחדות בשיטות הטיפול, כמו למשל דיקור סיני לילדים. באלפי השנים האחרונות, דורות של מרפאים עקבו בדיוק רב אחר הדרישות הגופניות של ילדים, ולצד הפיתוחים בשיטות טיפול למבוגרים, הם יצרו אסכולה מקבילה לילדים. הבנה של מצבי חוסר האיזון בגופם של ילדים בגילאים שונים, אפשרה למטפלים לפתח שיטות לאיזון אנרגטי של הגוף וכך לשפר את התחושה הפיזית שילדים חווים בעזרת דיקור. טיפול לילדים הוא תהליך שמחייב את עזרת ההורים בכדי לקבוע בצורה המדויקת ביותר את סוג הטיפול הדרוש. המטפל גיל נמיר מתמחה בטיפולי דיקור סיני לילדים לכל מחלה וכאב.

 

איך נראה תהליך של דיקור סיני לילדים?

בבואכם למרפאה על מנת לקבל טיפול של דיקור לילדכם, המטפל יעבור מספר שלבים בסיסים עוד לפני הדיקור עצמו:

  1. תשאול מקיף – המטפל יבקש לשמוע על הסיבות לפניה לטיפול, מה הקרע הרפואי של הילד ומה הסימפטומים שהוא סובל מהם בהווה.
  2. אורח חייו של הילד – המטפל יבחן את שגרת החיים, כולל שעות השינה, סגנון האכילה והפעילות הגופנית שהילד מבצע.
  3. בדיקה פיזית – בדיקה של צבע העור, אדמומיות, דופק וכל פרמטר חיצוני שהילד מציג.
  4. מציאת המוקד לחוסר האיזון בגוף הילד – המטפל יחליט לאחר הבחינה מה המקור לחוסר האיזון האנרגטי אצל הילד, ובהתאם יציע שיטת טיפול רלוונטית.

דיקור אצל ילדים הוא דיקור עדין הרבה יותר מאשר אצל בוגרים. ככל שהילד קטן יותר כך פרק הזמן שהמחט נשארת נעוצה בגופו קצר יותר. מה גם שמחט הדיקור עצמה היא מחט דקה ואופן החדרתה לעור הוא כמעט בלתי מורגש.

 

יחס מיוחד ללקוחות מיוחדים

במרפאת גיל נמיר ילדים הם הלקוחות האהובים ביותר. אנו מבינים את החשש והפחד ולאורך כל התהליך אנו מלווים בהקשבה מלאה לא רק את הילדים אלא גם אתכם, ההורים החוששים. נכון, דיקור יכול להיות מאיים מעט, אבל איש מקצוע כמו גיל, בעל שנות ניסיון רבות והיכרות עם מגוון רחב של מחלות, הוא האדם המתאים ביותר לטפל בילדים היקרים שלכם.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail