דיקור סיני פוריות

דיקור סיני פוריות

כאשר מדברים על דיקור סיני פוריות איננה הנושא הראשון שעולה לראש, אך גם תחום זה זוכה ליחס מן הרפואה מהמזרח. אין זה סוד כי הפוריות שלנו ירדה לאורך השנים. השפעות שליליות רבות הנובעות מתזונה קלוקלת, אוויר מזוהם, קרינת מכשירים כמו גם תופעות לוואי מזיקות אחרות של המודרניזציה פוגעות בגוף שלנו באופן הדרגתי.

הדבר הוביל בעשורים האחרונים לעליה בתחלואת הסרטן, בכאבי ראש ומיגרנות, בעיות נשירה ועוד, כאשר אחת הבעיות המטרידות ביותר היא בעיית הפוריות. אנשים אשר נראים בריאים לחלוטין מבחוץ מגלים לפתע כי משהו במערכת הרבייה אינו תקין ונאלצים לפנות לטיפולי פוריות ארוכים, יקרים ולא נעימים, אך הרפואה האלטרנטיבית מציעה פתרון גם היא.

מערכות הרבייה של גוף האדם מורכבות לא פחות מכל מערכת אחרת. גם מערכת זו, ממש כמו מערכת השלד או העצבים יכולה לצאת מאיזון ולסבול מבעיות שונות. תחום הגניקולוגיה נועד לתת מענה לנשים הנתקלות בבעיות כמו חוסר פוריות, כאבי מחזור, ביוץ לא סדיר, חוסר איזון הורמונלי, הפלות חוזרות, פטריות וגינאליות ועוד. למרות מה שמקובל לחשוב, גם הרפואה הסינית יודעת להתמודד עם בעיות אלה ולעיתים אף בצורה טובה ובריאה יותר עבור המטופל.

הרפואה הסינית שוללת שימוש בתרופות כימיות בעלות תופעות לוואי והתמכרות כפי שמעוררות התרופות המערביות. על ידי שימוש בצמחי מרפא ייעודיים ודיקור נקודות ספציפיות בגוף ניתן להחזיר את כל מערכות הגוף לאיזון, כולל מערכות הנוגעות לתחום הגניקולוגיה והפריון.

גיל נמיר – מומחה לדיקור סיני לפוריות

"גיל נמיר DIP.AC – רפואה סינית עתיקה" מזמינים אותך לטפל בבעיית הפוריות שלך. גיל נמיר הינו מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. גיל הינו בוגר לימודי התמחות בגניקולוגיה ופריון באוניברסיטת תל אביב וברפואה סינית עתיקה במרכז אלה בתל אביב. שילוב הידע הזה מאפשר לו לטפל ביעילות בבעיות פריון עמן הרפואה המערבית אינה מצליחה להתמודד. הטיפול בקליניקה כולל את מגוון הטיפולים מהרפואה הסינית :

  • מוקסה
  • כוסות רוח
  • דיקור
  • צמחי מרפא
  • ייעוץ תזונתי

דיקור סיני פוריות

• ועוד

 

ברפואה הסינית דיקור סיני פוריות הוא שיטת טיפול מוכרת ובעלת תוצאות מעודדות ביותר. השיטה יכולה להיות טיפול משלים שמקל על תהליך הכניסה להריון לזוגות רבים שחווים קשיים בכניסה להריון. בדיקור למטרות פוריות האנרגיות בגוף מאוזנות ומאפשרות לכל אחד מבני הזוג להיות במצב של איזון מושלם, מה שמסייע להם להיקלט בצורה קלה יותר להיריון. בישראל טיפולי פריון הם טיפולים נפוצים מאוד, בשל אחוז הילודה הגבוה והמקום החשוב שיש לילדים בתרבות הישראלית – ולכן גם לדיקור סיני כטיפול משלים יש מודעות רבה. המרפאה של גיל נמיר עוסקת בטיפולי דיקור סיני לפוריות ברמה המקצועית ביותר.

 

דיקור סיני פוריות – מקלים על התהליך הפיזי

בדיקור סיני למטרות פוריות, המטפל מסייע לזוג למצוא איזון אנרגטי בין כל מערכות הגוף והנפש. מלבד היותו טיפול מאזן, מדובר בריפוי שדורות רבים של מרפאים שכללו עד להשגת מידע רב על מערכות הרבייה של גוף האדם – לכן היכולות של מרפאים בשיטת הרפואה הסינית להביא תוצאות היא גבוה יחסית. בין היתרונות בטיפול כזה ניתן למצוא:

  1. שיטת טיפול זו מעניקה מענה מותאם ואישי לכל זוג וזוג – כמו גם בעיות הפריון עמם הם מתמודדים.
  2. מדובר בשיטת טיפול לא פולשנית. מעבר לכך, היא איננה מכאיבה. אכן, לאורך תהליך הטיפול מסתייעים במחטים, אבל בשונה מזריקות הורמונים, הדקירה איננה כואבת.

לכן, נשים וגברים רבים בוחרים באופן קבוע להיעזר במטפלים בעלי ניסיון ברפואה סינית בכלל, ובדיקור בפרט, כשהם רוצים להיכנס להריון.

 

הריון זו לא מילה גסה

אם אתם חווים כבר תקופה ארוכה קשיים בכניסה להריון, ואתם רוצים לשלב בטיפולי הפוריות המערביים שיטה נוספת כדי למקסם תוצאות הגעתם למקום הנכון. טיפול בדיקור סיני לפוריות של המטפל גיל נמיר הוא טיפול המתבסס על שנים ארוכות של למידת מסורת הריפוי הסינית. לגיל הכשרה בתור מטפל סיני (DIP.AC), והתמחות בתחום הפריון והילודה. הטיפול הוא טיפול מותאם אישי, והמרפאה ממוקמת בקיבוץ כברי ומשרתת את כלל תושבי הצפון. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת הכירות, התקשרו עוד היום לקליניקה של גיל נמיר.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail