שירותי רפואה סינית בנהריה

שירותי רפואה סינית בנהריה החלו לצבור תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. ישראל נחשבת כיום למדינה מובילה בתחום הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית וישנם תיירים רבים המגיעים מחו"ל על מנת לעבור טיפול אצל מומחים בארץ. הודות להכשרות רבות שעברו אותם מומחים בתחומים כמו רפואה סיני, פרחי באך והומאופתיה ניתן למצוא היום אפילו קופות חולים אשר מכירות בטיפולים אלה ומשתתפות בעלויות הטיפול של המבוטחים. הענף הבולט בתחום זה הוא הרפואה הסינית והוכחה בולטת לכך הוא פתיחתן של מכללות מקצועיות המכשירות מטפלים לעסוק ברפואה משלימה, כאשר מגמת הרפואה הסינית הינה הבולטת ביניהן.

סודות מהמזרח הרחוק – רפואה סינית בנהריה

נראה כי כל דבר הנוגע לתרבויות רחוקות מרתק אותנו, בעיקר כשמדובר במזרח הרחוק. ידע וחוכמה שנצברו במשך אלפי שנים, טרם התקופה המודרנית, טומנים בחובם סודות רבים אשר אינם מוכרים בעולם המערבי. ידע זה החל לחלחל לידיעת הציבור בשנים האחרונות אך עדיין זוכה להתעלמות מן הרפואה המערבית אשר מעדיפה להתבסס על תרופות, ניתוחים והליכים רפואיים מורכבים אשר מסכנים לא פעם את הציבור.

הרפואה הסינית בפרט והאלטרנטיבית ככלל מציעה נקודת מבט מעט שונה. במקום לטפל בסימפטום נקודתי יש להסתכל על התמונה הרחבה והיא יחסי הגומלין בין הגוף לנפש. במקום לטפל בתוצאות של הבעיה יש לטפל במקור הבעיה אשר לרוב נובע מהפרעה אנרגטית. הרפואה הסינית מאמינה כי זרימת אנרגיית הצ'י בגוף היא שאחראית על התפקוד התקין של האיברים השונים. במידה וישנם כאבים כלשהם, הרי שמקורם בזרימת צ'י לא תקינה.

גיל נמיר – מחזירים את האנרגיה לאיזון

"גיל נמיר DIP.AC – רפואה סינית עתיקה" הינו מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. הידע הרב שצבר ברפואה אלטרנטיבית לצד התמחות בגניקולוגיה ופריון מאפשרים לו לאזן את אנרגיה בגופו של כל מטופל, ללא קשר לסוג הבעיה ממנה הוא סובל. בין אם מדובר במיגרנות, בעיות בשלד, בעיות פוריות או הפרעות נוירולוגיות – דברים אלו ניתנים לטיפול על ידי דיקור סיני לכאבים, צמחי מרפא ותזונה נכונה.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail