דיקור סיני בנהריה והסביבה

דיקור סיני בנהריה מציע אלטרנטיבה יעילה ובריאה לרפואה המערבית. לא כל האנשים מעוניינים להתחיל בטיפולים תרופתיים אשר פעמים רבות מלווים בתופעות לוואי ואף התמכרות. אחרים מנסים להימנע משולחן הניתוחים אשר דורש הרדמה ואף פעם אי אפשר לדעת האם הניתוח יוביל לסיבוכים או לא. אנשים המאמינים בכך כי הגוף יכול לרפא את עצמו בצורה טבעית פונים לרפואה אלטרנטיבית אשר גורסת כי האדם הוא שילוב של גוף, נפש ורוח. הרפואה האלטרנטיבית מאמינה כי הפתרון לתחלואות גופניות נעוץ עמוק בבעיות אנרגיות ונפשיות שיש אצל המטופל, כאשר טיפול בשורש הבעיה הנפשית תפתור את הכאב הפיזי.

דיקור סיני בנהריה והסביבה

דיקור סיני משלב בין התפיסה הרוחנית של הרפואה האלטרנטיבית לבין חוכמה סינית עתיקת יומין. בגופנו ישנן נקודות לחץ הידועות ומוכרות בתורות שונות. על כך מתבססים מסז'יסטים, רפלקסולוגים, כירופרקטים ועוד. על ידי היכרות עם נקודות שונות בגוף ניתן לשחרר כאבים ולחצים אשר לעיתים מתבטאים במחלות של ממש. הדיקור מאפשר שחרור לחץ מנקודות מסוימות בגוף והזרמה נקיה ותקינה יותר של אנרגיה.

באילו בעיות מטפל ביעילות הדיקור הסיני? 

  • גניקולוגיה – תופעות גיל המעבר, בעיות מחזור, בעיות פוריות, כאבי מחזור, כאב בעת קיום יחסי מין
  • נוירולוגיה – כאבי ראש, מיגרנות
  • בעיות שלד – פריצות דיסק, נקעים, שברים, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, פציעות ספורט
  • אף אוזן גרון – דלקות אוזניים, כאבי גרון כרוניים
  • עיכול – בעיות עיכול, כאבי בטן כרוניים
  • זאבת, אוסטאופורוזיס, ראומטואיד ארטריטיס, גאוט, סינדרום תעלה קרפאלית ומחלות אחרות.

גיל נמיר – רפואה סינית עתיקה

גיל נמיר DIP.AC הינו מומחה ומרפא מוסמך ברפואה סינית עתיקה. רפואה זו מגדירה תעלות אנרגיה (מרידיאנים) העוברות בגופנו ואחראיות על פעילות תקינה של איברים בעזרת אנרגיית החיים (צ'י) העוברת בכל אחד מאיתנו. על ידי תהליך טיפול של מספר מפגשים במהלכו מתבצע דיקור של נקודות ספציפיות ניתן לשחרר אנרגיה זו ולאפשר לה לזרום בצורה חלקה יותר.

פעמים רבות הדיקור הסיני מצליח היכן שהרפואה המערבית נכשלת. פנו כעת אל גיל נמיר באינטרנט או בטלפון וגלו את סודות הרפואה הסינית.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail