דיקור סיני לכאבי גב

כאבי גב הם אחד הדברים המטרידים ביותר שאדם יכול לחוות. מבין כל הכאבים הנובעים מספורט, מאמץ יתר או דלקת כרונית נראה שכאבי הגב הם הרציניים והמורגשים ביותר בעיקר משום שאנו משתמשים בשרירי הגב ללא הפסקה, בין אם בזמן הליכה, עמידה או ישיבה. דיקור סיני לכאבי גב נותן פתרון משלים לטיפולים אורתופדיים ופיזיותרפיה אשר נהוג לעשות כאשר ישנם כאבי גב חוזרים. בעוד כאבי גב מסוימים יכולות לנבוע מנעליים בעיתיות, יציבה לא טובה או צורת ישיבה לא נכונה הרי שכאבים אחרים נובעים מפציעות של ממש עקב תאונה, נפילה או מתיחה חזקה / קרע בשריר.

הפתרון לכאבים – דיקור סיני לכאבי גב

בעוד כאבים הנובעים משרירי הגב יכולים להוות מטרד לא קטן הרי שפציעות הנוגעות לתזוזות בחוליות הגב ופריצות דיסק יכולות לשתק אנשים לפרק זמן ארוך. פציעות אלה עשויות להישאר לכל החיים ולהעיק על חיי האדם לאורך תקופה בלתי מוגבלת. על מנת להקל על כאבים אלה תוכלו לבצע טיפול אלטרנטיבי הכולל דיקור סיני לגב. כיצד מתבצע הטיפול ?

  • אבחון בעיית הגב.
  • הגדרת הנקודות והתעלות האנרגטיות (רדיאנים) הדורשים טיפול.
  • החדרת מחטים דקות, עדינות וסטריליות לנקודות הדרושות על מנת להקל על זרימת הצ'י (אנרגיית החיים) בגוף.
  • השלמת הטיפול על ידי צמחי מרפא והמלצות לתזונה נכונה.

מקשיבים לגוף

הסוד ברפואה האלטרנטיבית הוא להקשיב לגוף. בעוד הרפואה המערבית מנסה להשתיק את הגוף ואת האותות שהוא משדר לנו על ידי משככי כאבים, הרפואה הסינית מתייחסת לכל אות שנשלח למוח שלנו. על ידי פירוש נכון של האותות הללו , הנובעים מבעיה עמוקה יותר בגוף ובנפש, ניתן לרפא את המכאובים הפיזיים.

גיל נמיר DIP.AC הינו מומחה ברפואה סינית עתיקה וישמח לייעץ לכם באשר לדרכי הטיפול הנכונות ביותר עבורכם. שימוש בדיקור סיני וצמחי מרפא יכול לעזור בריפוי של אינספור מחלות וכאבים, כאשר טיפול זה יכול להוות טיפול משלים לרפואה המערבית או כתחליף מוחלט במקרים מסוימים.

 

טיפול כדוגמת דיקור סיני לכאבי גב הוא מענה מרגיע לשרירים תפוסים כמו גם לבעיות גב חמורות יותר. דיקור היא שיטת טיפול שפותחה במשך אלפי שנים על ידי דורות של מטפלים, תוך למידה והיכרות את מערכות הגוף השונות, ושכלול היכולות לאיזון בין גוף ונפש. בבסיס הטיפול בדיקור המטפל מוצא נקודות בהן ניתן להחדיר מחטים מתחת לעור, והן משפיעות על תופעות פיזיות בעזרת שחרור לחצים. בין אם מדובר בכאבי שרירים, פריצות דיסק או חוסר איזון בעמוד השדרה, דיקור סיני מקל על הכאבים והוא טיפול שיכול לעמוד בפני עצמו. מעוניינים גם אתם לקבל מענה מרשים זה? צרו קשרעם גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית, בעל התמחות בדיקור סיני לטיפול בכאבים.

 

כיצד עוזר דיקור סיני לכאבי גב?

כאבי גב יכולים להיות כאבים משתקים שנובעים מכל מיני סיבות – פציעות ספורט, עודפי משקל או אפילו דלקות כרונית. כמובן שפציעות חמורות יכולות להיות מסוכנות מאוד ולגרום לקושי רב לחולה, ואף להקשות על תפקודו היום יומי. בדיקור הסיני, כאבי הגב מאובחנים על ידי המטפל, ולכל פציעה או כאב יש שיטת טיפול אחרת.

לאחר האבחון, המטפל מגדיר את נקודות הדיקור, ובעזרת מחטים זעירות מתחיל בתהליך הדיקור. המטופל ממתין פרק זמן כל שהוא כשהמחטים נעוצות בו וזאת על מנת לאפשר את זרימת האנרגיה בגופו. בסדרת הטיפולים, המטרה העיקרית היא לאזן את הרמות האנרגטיות של הצ'י (אנרגיית החיים), אצל המטופל ולהפנות אותן למקומות הכואבים בכדי לשפר את התחושה הפיזית.

דיקור סיני לכאבי גב

נפש בריאה בגוף בריא

על פי רוב, טיפולי דיקור סיני לגב הולכים יד ביד עם טיפולים נוספים כמו שימוש בצמחי מרפא. תהליך שמורכב מכמה שיטות רפואה סינית יכול להיות אפקטיבי הרבה יותר למטופל. מטפל מנוסה, מחזיק בשיטות עבודה המותאמות למטופל ולומד במהירות להתאים את עצמו לשינויים הגופניים שחווה הלקוח שלו.

גיל נמיר הוא מטפל בעל כשרה בתחום הרפואה הסינית (DIP.AC), וניסיון רב שנים בטיפול בדיקור סיני. בקליניקה של גיל כל לקוח עובר אבחון מלא, והתאמה של טכניקה טיפולית לבעיות שהוא מעלה. לפרטים נוספים צרו קשר עם המרפאה.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail