טיפולי פוריות בצפון

מסיבה לא לגמרי ברורה הרפואה הציבורית מעקמת את האף כשמפגישים אותה עם רפואה משלימה. רופאי המשפחה הותיקים והמסורים לא כל כך יודעים איך להתייחס לחלק ניכר מן המטפלים האלטרנטיביים והגישה הכללית היא של בין סלידה לבהלה. יחד עם זאת, ישנם מספר ענפים ברפואה המשלימה שמצאו לעצמם במה מכובדת גם בקרב רופאים רבים וגם בתוך מנגנוני קופות החולים השונות.

אחד מן הענפים שכן כבשו לעצמם מקום של כבוד גם בקרב הקהילה הקונבנציונאלית  הוא הדיקור הסיני ואם להיות מדויקים יותר דיקור סיני לפוריות. הסיבות לאי פריון הם רבות ומגוונות ועדיין, חרף הישגים משמעותיים בהשגת הריון גם בתנאי התחלה לא פשוטים של שני בני הזוג, זוהי סוגיה שאינה פתורה במלואה. ידוע בוודאות כי בין יתר הגורמים השונים הדרושים ליצירת הריון גם למצב הנפשי יש השפעה מכרעת על הסיכוי להרות, וככל שהניסיונות להשיג הריון אינם צולחים גדלה רמת הלחץ והמתח וזה כשלעצמו נחשב לגורם מעכב הריון. מומחי הפוריות לא מצאו פתרון משלהם למעגל הקסמים הזה ולכן שימוש במוטיבים ובאסכולות נוספות  הפך לנפוץ ורצוי גם במרפאות לפריון הגבר וגם במחלקות ה – . IVF (הפריה חוץ גופית)

כיום, ניתן למצוא מאות נשים וזוגות אשר נעזרו בשרותיו של מטפל סיני, מומחה דיקור סיני פוריות, על מנת ליצור את השינוי שיביא להם את ההיריון המיוחל. מרפאות הפוריות בבתי החולים משתפות פעולה עם מדקרים סינים רבים וחלקן אף מחזיקות דיקור סיני לפוריות על מנת להטיח למטופלים שלהם, סל תמיכה שלם בתהליך. אם מומחי פריון במיטב בתי החולים מאפשרים ואפילו ממליצים על מדקרים לצורך תמיכה בתהליך, משמעות הדברים היא שהם רואים בטיפול הסיני יתרון ומימד שיכול לתרום להצלחת התהליך.

טיפולי פוריות בצפון אצל גיל נמיר

היתרון של הרפואה הסינית על פני שיטות אחרות, הוא בכך שהיא רואה את הבעיה כחלק ממכלול שלם ועל רקע פעולותיו השלמות של גופנו. מבחינת הרפואה הסינית, הגוף הוא שלם אחד, נתון להשפעות שונות, רבות ומגוונות אך עדיין מדובר בשלם אחד. היכולת של הרפואה הסינית לקחת את הבעיה ולאבחן אותה על רקע הסיפור המלא של המטופל,בנוסף לניסיון האמפירי לאורך מאות השנים על מאות אלפי מטופלים  הם ככל הנראה סוד הצלחתה. בעיית פוריות לעולם אינה עומדת בפני עצמה ולכן חשוב לנסות וללמוד את ההקשרים השונים אצל אותו אדם. גם הנפשיים. גיל נמיר, מטפל סיני מוסמך, מתמחה בבעיות פריון בגברים ונשים. דקה אחרי שהבנתם שאתם מתקשים בהשגת ההיריון, אין טעם להמשיך לנסות ולדחוף קירות, פתרון וסיוע יכולים להיות ממש מעבר לפינה.

טיפולי פוריות בצפון

טיפולי פוריות בצפון בשיטה אלטרנטיבית

פוריות היא אחת התכונות הכי חשובות שיש לנו בתור בני אדם. הפוריות היא שמאפשרת לנו להעמיד צאצאים ולגדל את הדור הבא אשר נושא את הקוד הגנטי שלנו. כיום ישנם זוגות אשר מתקשים להיכנס להריון, בין אם בגלל הגבר או בגלל האישה. אותם זוגות נזקקים לבצע טיפולי פוריות בצפון על מנת לאפשר לאישה להרות. 

כיום הרפואה מאפשרת מספר דרכים לטיפולי פוריות. לא תמיד מדובר בתהליכים נעימים ורובם מערבים נטילת הורמונים מצד האישה. הורמונים אלה עשויים לשבש את מצבה ההורמונלי העדין גם כך ולהיות בעלי השפעה על התנהגותה ואופייה גם שנים ארוכות לאחר תום הטיפולים.

הרפואה האלטרנטיבית מציעה אלטרנטיבה בטוחה וטבעית יותר למצב זה. הרפואה הסינית נוגעת גם למצבים של חוסר פוריות ובעיות בתפקוד המיני אשר עשויות להיות קשורות לכך. בעיות אלה כמו גם מכלול בעיות אחרות ניתן לפתור על ידי טיפולי דיקור אשר לאורך זמן מצליחים לאזן את זרימת הצ'י (האנרגיה) בגוף. על פי הרפואה הסינים המרידיאנים (מסלולי האנרגיה) בגופנו אחראים על התפקוד התקין של גופנו – 12 מרידיאנים אשר לכל אחד מהם השפעה על איברים שונים בגוף. במידה וזרימת הצ'י באחד מהם נפגעת האיברים הקשורים למרידיאן הזה נפגעים גם.

על מנת לטפל בכל בעיה אנרגטית הקיימת בגופכם תוכלו לפנות כעת אל "גיל נמיר DIP.AC – רפואה סינית עתיקה".

גיל נמיר – מתמודדים בהצלחה עם בעיית הפוריות

השילוב בין רפואה משלימה לרפואה מערבית מעלה משמעותית את סיכויי להצלחת טיפולי הפוריות. רפואה סינית עוזרת בהזרמת דם לרירית הרחם, מגביר את מספר ואיכות הביציות, מאזן את רמת ההורמונים וכן תופעות אחרות הפוגמות בפוריות. טיפול ברפואה סינית גם ממתן את תופעות הלוואי של הטיפול הקונבנציונלי.

על מנת לבצע טיפול משלים דיקור סיני פוריות פנו כעת אל גיל נמיר, מרפא מוסמך ברפואה סינית, והתמודדו בהצלחה עם בעיית הפוריות. 

תוצאה של טיפולי פוריות בצפון

טיפולי פוריות בצפון מסייעים לנשים רבות להתגבר על הקושי שהן חוות מבלי לנסוע למרכז הארץ. התפתחות המדע בעולם המודרני מאפשרת לזוגות ולנשים רווקות שמעוניינים להקים משפחה ונתקלים בקשיים להסתייע בפיתוחים טכנולוגיים ובשיטות רפואיות מסורתיות כדי להתגבר על הקושי. בין אם מדובר בגבר או באישה, שחווים בעיות פריון, לרפואה הסינית שיטות טיפול רבות שיכולות לפתור את הבעיה. בעזרת טיפול בדיקור סיני ניתן בקלות לוותר על טיפולי הפוריות המערביים – שהם טיפולים מכאיבים וקשים לנשים. הקליניקה של גיל נמיר מסייעת לזוגות רבים להתגבר על בעיות הפריון ולהקים משפחות בצורה טבעית.

 

טיפולי פוריות בצפון – חלופה טבעית לרפואה המודרנית

המדע הצליח להציג תוצאות מרחיקות לכת בכל הנוגע לתחום הפוריות, אולם, התוצאות האלו דורשות מנשים רבות לעבור הליכים רפואיים קשים הכוללים הזרקות, הורמונים וכאבים קשים. החלופה הטבעית שמציע עולם הרפואה הסינית מתרכז בטיפולי דיקור לאיזון מערכות הגוף. היתרונות המרכזים בטיפול כזה הם:

  1. שיטת טיפול מותאמת באופן אישי לכל זוג ובעיות הפריון שהם נתקלים בהן.
  2. שיטה שאינה פולשנית ומכאיבה – אמנם משתמשים במחטים, אבל הדקירה אינה כואבת כמו זריקות ההורמונים.
  3. אין כמעט תופעות לוואי.
  4. טיפול אנרגטי שמשפיע לטובה על כלל מערכות הגוף.

מסיבות אלו, נשים רבות בוחרות לנטוש את טיפולי הפוריות המקובלים, ולעבור לשיטות הטיפול הסיניות.

 

טיפול במרפאה מקצועית

כבר זמן מה שהמחשבה על ילדים מדירה שינה מעייניך? את ובן הזוג חווים קשיים? טיפולי הפוריות שעברתם לא הצליחו ואת רוצה לשנות מסלול? טיפול פריון בשיטת הרפואה הסינית עשויים להיות המענה הטוב ביותר לגופך. מרפאת גיל נמיר מציעה טיפולי פוריות בצפון לנשים ולגברים הסובלים מקשיי פוריות ומקשיים מיניים נוספים. גיל מלווה זוגות רבים בתהליך עד שהם מקימים משפחה ומסייע להם לאזן את הזרמים האנרגטיים בגופם.

הטיפול נעשה בצורה עדינה ומקצועית, על ידי גיל, שהוא מטפלה סיני מוסמך (DIP.AC) ובעל ניסיון רב שנים בתחום הפוריות. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, ניתן ליצור קשר עם צוות המרפאה של גיל נמיר.

גיל נמיר

רפואה סינית עתיקה, גניקולוגיה ופריון

052-8011375

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail