צרו קשר

  ּ

  בחירת דיקור סיני בגליל

  דיקור סיני טומן בחובו שורה ארוכה של תועלות, כאשר "על קצה המזלג", בכוחו של הדיקור לסייע בקידום תהליכי ריפוי טבעיים של הגוף, בכוחו לשפר את זרימת הדם ולסייע בטיפול והקלה על מגוון רחב של מצבים רפואיים ובין היתר: כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול, סוכרת, מצבים של חרדה ושל מתח נפשי ועוד.
  כמובן, שבכדי ליהנות בצורה המיטבית מכל היתרונות הטמונים בדיקור, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו מטפל בדיקור סיני בתבונה.
  כך שאם  אתם מעוניינים בשירות של דיקור סיני בגליל, אתם עתידים לגלות שיש מספר אנשי מקצוע אשר מציעים טיפול שכזה וחשוב שתשימו דגש על אותם הפרמטרים אשר יאפשרו לכם לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר עבור המטרה. פנו אל גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.

  דיקור סיני בגליל – איך לבחור מטפל?

  ישנם מספר פרמטרים אשר דגש עליהם יאפשר לכם לבצע את הבחירה המיטבית באותו מטפל אשר מתמחה בנושא של דיקור סיני בגליל ובין היתר:

  • הכשרה מקצועית – מומלץ לבדוק מהי ההכשרה של אותו מטפל, האם הוא בוגר של מסגרת לימודים בתחום, האם יש ברשותו תעודות המעידות על הלימודים ועל הסמכות וכיוצא בזה.
  • ניסיון/ תחומי התמחות – אם הגעתם לאותו מטפל המתמחה בנושא של דיקור סיני בגליל בעקבות בעיה ספציפית, כדאי לוודא שיש לו ניסיון פרטני בטיפול במצבים מהסוג הזה. עוד בטרם ההגעה אליו, ניתן לבדוק מהם תחומי ההתמחות הפרטניים אותם הוא מציג.
  • המלצות – במידה ויש אפשרות לקבל המלצות אמינות מלקוחות אשר טופלו על ידי אותו מטפל בדיקור סיני ויכולים להעיד על שביעות רצונם מההליך אותו הם עברו, דבר זה יכול לספק לכם הרבה שקט נפשי בהליך הבחירה.
  • הקליניקה – לצד הרמה המקצועית והניסיון של אותו מטפל, גם לנראות הקליניקה ולאווירה שבה, תהיה השפעה הן על הטיפול והן על החוויה אותו הוא טומן בחובו – לכן, מומלץ להגיע ולהתרשם מהקליניקה.

  קבלת ההחלטה הנכונה

  כאמור, דיקור סיני בגליל, מהווה דרך אשר בכוחה לסייע עם מגוון רחב של מצבים רפואיים והחדשות הטובות הן שהדבר היחיד אותו צריך לעשות בכדי למקסם את היתרונות, זה לבחור בתבונה את המטפל. תוכלו לפנות אל גיל נמיר מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.

  דיקור סיני בגליל

  דיקור סיני בגל הוא פרקטיקה רפואית סינית מסורתית הכוללת החדרת מחטים עדינות וסטריליות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעורר ולשפר את זרימת האנרגיה. העיסוק בדיקור סיני מבוסס על האמונה שחוסר איזון או חסימות בזרימת האנרגיה בגוף עלולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות ולכאבים פיזיים.

  טיפול טיפוסי בדיקור סיני כרוך בהחדרת מספר מחטים לנקודות ספציפיות בגוף, בהתאם לצרכיו הספציפיים ולמצבו הבריאותי של האדם. ניתן להשאיר את המחטים במקומן לכל מקום בין חמש לשלושים דקות, ובמהלכן המטופל עלול לחוות תחושות כמו עקצוץ או חום. לאחר הסרת המחטים, המתרגל עשוי להפעיל חום עדין או גירוי על האזור הפגוע כדי לשפר את השפעות הטיפול.

  דיקור סיני בגליל – מתי נשתמש בפרקטיקה זו?

  דיקור סיני נמצא שימושי במגוון רחב של מצבים, כולל כאבי שרירים ושלד, כאבי ראש, הפרעות עיכול, מתח ובעיות שינה. במקרים מסוימים, דיקור סיני בגליל הוכח כיעיל יותר טיפולים רפואיים קונבנציונליים, כגון תרופות נגד כאבים או פיזיותרפיה, בלי תופעות הלוואי הקשורות לטיפולים אלו. דיקור סיני נחשב לבטוח ומשמש יותר ויותר כטיפול משלים להגברת ההשפעות של טיפולים רפואיים אחרים.

  למי ניתן לפנות?

  מציאת דיקור סיני בגליל יכול להיות קשה, אבל יש מטפל שמציע טיפול איכותי ביותר באזור זה. גיל נמיר הוא מטפל מיומן ומנוסה בדיקור סיני שבסיסו בקיבוץ כברי. הוא פיתח קליניקה משגשגת, עם המלצות רבות של מטופלים מרוצים. עם הבנה עמוקה של עקרונות הדיקור ומחויבות להעניק את הטיפול הטוב ביותר, הוא זוכה להערכה רבה בקרב הפונים לשירותיו.

  דיקור סיני הוא טיפול בטוח, יעיל ולא פולשני, המשמש כבר אלפי שנים לטיפול במגוון בעיות בריאותיות. בין אם אתם מחפשים להקל על הכאב, לשפר את השינה או פשוט לקדם בריאות כללית, דיקור סיני עשוי להיות אפשרות מצויינת עבורכם. אם אתם באזור הגליל, אז מצאתם את הכתובת הנכונה- המרפאה של גיל נמיר בקיבוץ כברי, בה תוכלו לקבל טיפול בדיקור סיני איכותי אצל מטפל מיומן ומנוסה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ