צרו קשר

  ּ

  בחירת דיקור סיני בגליל

  דיקור סיני טומן בחובו שורה ארוכה של תועלות, כאשר "על קצה המזלג", בכוחו של הדיקור לסייע בקידום תהליכי ריפוי טבעיים של הגוף, בכוחו לשפר את זרימת הדם ולסייע בטיפול והקלה על מגוון רחב של מצבים רפואיים ובין היתר: כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול, סוכרת, מצבים של חרדה ושל מתח נפשי ועוד.
  כמובן, שבכדי ליהנות בצורה המיטבית מכל היתרונות הטמונים בדיקור, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו מטפל בדיקור סיני בתבונה.
  כך שאם  אתם מעוניינים בשירות של דיקור סיני בגליל, אתם עתידים לגלות שיש מספר אנשי מקצוע אשר מציעים טיפול שכזה וחשוב שתשימו דגש על אותם הפרמטרים אשר יאפשרו לכם לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר עבור המטרה. פנו אל גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.

  דיקור סיני בגליל – איך לבחור מטפל?

  ישנם מספר פרמטרים אשר דגש עליהם יאפשר לכם לבצע את הבחירה המיטבית באותו מטפל אשר מתמחה בנושא של דיקור סיני בגליל ובין היתר:

  • הכשרה מקצועית – מומלץ לבדוק מהי ההכשרה של אותו מטפל, האם הוא בוגר של מסגרת לימודים בתחום, האם יש ברשותו תעודות המעידות על הלימודים ועל הסמכות וכיוצא בזה.
  • ניסיון/ תחומי התמחות – אם הגעתם לאותו מטפל המתמחה בנושא של דיקור סיני בגליל בעקבות בעיה ספציפית, כדאי לוודא שיש לו ניסיון פרטני בטיפול במצבים מהסוג הזה. עוד בטרם ההגעה אליו, ניתן לבדוק מהם תחומי ההתמחות הפרטניים אותם הוא מציג.
  • המלצות – במידה ויש אפשרות לקבל המלצות אמינות מלקוחות אשר טופלו על ידי אותו מטפל בדיקור סיני ויכולים להעיד על שביעות רצונם מההליך אותו הם עברו, דבר זה יכול לספק לכם הרבה שקט נפשי בהליך הבחירה.
  • הקליניקה – לצד הרמה המקצועית והניסיון של אותו מטפל, גם לנראות הקליניקה ולאווירה שבה, תהיה השפעה הן על הטיפול והן על החוויה אותו הוא טומן בחובו – לכן, מומלץ להגיע ולהתרשם מהקליניקה.

  קבלת ההחלטה הנכונה

  כאמור, דיקור סיני בגליל, מהווה דרך אשר בכוחה לסייע עם מגוון רחב של מצבים רפואיים והחדשות הטובות הן שהדבר היחיד אותו צריך לעשות בכדי למקסם את היתרונות, זה לבחור בתבונה את המטפל. תוכלו לפנות אל גיל נמיר מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ