צרו קשר

  ּ

  לא צריך לנסוע למרכז בשביל דיקור סיני

  דיקור סיני נותן מענה לחולים רבים המתגוררים בכל אזור הגליל והצפון. הדיקור היא שיטת ריפוי סינית עתיקה, המלווה את עולם הרפואה במזרח הרחוק באלפי השנים האחרונות. הטיפול מתרכז במציאת האיזון האנרגטי העדין שבין גוף לנפש ומטפל במחלות, כאבים ותחושות רבות. בעשורים האחרונים השיטה עלתה לתודעה הציבורית גם בעולם המערבי וישראלים רבים בוחרים לפנות קודם כל לטיפול בדיקור עוד לפני פניה לרופא המשפחה. גיל נמיר הוא מטפל מוסמך לדיקור סיני, בעל הכשרות בתחומי ריפוי רבים, ומרפאות באזור נהריה והצפון.

  בתור מטופלים אתם רוצים לדעת שכל בעיה גופנית שלכם יכולה לקבל מענה במהירות. מרפאות לטיפול ברפואה סינית, הממוקמות בקרבת הבית מאפשרות לכם לקבל טיפול מצוין במהירות וללא כל צורך לנסוע שעות למרכז הארץ. במרפאות, ניתן לטפל במחלות כמו:

  • כאבים כרוניים – מיגרנות, כאבי שרירים וחולשה כללית בגוף.
  • בעיות פריון וגניקולוגיה – לנשים הסובלות מקשיי יילודה.
  • לחץ נפשי – לסובלים מחרדות ומפחדים שונים.
  • טיפול תומך לתהליכי הרזיה – סיוע באיזון אנרגטי לאנשים הסובלים מבעיות השמנה.
  • טיפולי דיקור לילדים – לכל בעיה או מחלה שהם סובלים ממנה.
  • ועוד מגוון רחב של טכניקות טיפול למטרות שונות.

  ההציע הרחב שממוקם בקרבת הבית, הוא אלטרנטיבה מצוינת לשיטות הטיפול המערביות המקובלות כיום. במידה והרופאים של קופת החולים לא מצליחים לתת לכם מענה לכאבים, אתם יכולים לקבל טיפול משלים בכלים שקיימים כבר שנים רבות כדי לעזור לכם להרגיש יותר טוב.

  אנחנו כאן לרשותכם

  מרגישים שאתם רוצים לשנות את שיטת הטיפול? להוסיף טיפול משלים לתרופות שרשם לכם הרופא? מרפאת הטיפולים של גיל נמיר מתמחה ברפואה סינית בכלל ובדיקור בפרט. מרפאת דיקור סיני בנהריה מספקת שירותים לתושבי האזור כולו.

  תהליך האבחון הוא תהליך מקצועי, שלאחריו גיל יתאים את סדרת הטיפולים ההולמת ביותר למצב הפיזי שלכם. גיל הוא מטפל מוסמך בעל תעודות מקצועיות בתחום ושנים רבות של ניסיון. לפרטים נוספים ולקביעת שיחת היכרות, ניתן ליצור קשר עם צוות המרפאה של גיל נמיר עוד היום.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ