צרו קשר

  ּ

  דיקור סיני בנהריה

  דיקור סיני באזור נהריה

  דיקור סיני בנהריה מאפשר לאינספור אנשים ליהנות מאחד הטיפולים המזוהים ביותר עם הרפואה הסינית. בעת פניה אל שירותיו של גיל נמיר – מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, תוכלו גם אתם ליהנות מאלטרנטיבה ייחודית ויעילה במיוחד בהתאמה מדויקת לכל צורך או בקשה שלכם. פניה אל פתרונות האיכות של הרפואה האלטרנטיבית מאפשרת לכם ליהנות ממענה איכותי אשר משלב בין גוף, נפש ורוח, ומתאים את הפתרון הנחוץ לכל מטופל ומטופל הזקוק לסיוע.

  דיקור סיני בנהריה – כיצד נאתר את הטיפול המקצועי ביותר?

  במידה וגם אתם מחפשים אחר טיפולי דיקור סיני בנהריה, חשוב יהיה לוודא כי אתם מקדישים את תשומת ליבכם למספר נקודות חשובות אשר יבטיחו כי בפניכם אכן עומד מטפל מקצועי ומיומן.

  • הסמכה – וודאו כי מדובר במטפל מיומן אשר רכש את השכלתו והתחיל את דרכו במוסד מוכר וכי הוא מחזיק בכל אותן ההסמכות הנדרשות להשלמת תפקידו במיומנות רבה.
  • תחום התמחות – התעניינו בסוג הטיפולים בהם המטפל מתמחה. בחנו את הבעיות השונות בהן הטיפול מתמקד ויכול לפתור. זאת בין אם מדובר בטיפול בבעיות גניקולוגיה, פריון, כאב, ילדים ותינוקות ובין אם מדובר על מגוון רחב של בעיות רפואיות נוספות.
  • המלצות – אל תוותרו על המלצות עדכניות ובכך תוכלו גם אתם לבחון בצורה מדויקת חוות דעת עכשוויות אשר יעמדו על איכות, אופי והצלחת הטיפול בו אתם מתעניינים.

  דיקור סיני נהריה – מרכז הטיפולים של גיל נמיר

  שירותיו המיומנים של גיל נמיר DIP.AC אשר הינו מומחה ומרפא מוסמך ברפואה סינית עתיקה, מעניקים לאנשים רבים בכל רחבי הצפון את האפשרות ליהנות מסדרת טיפולי דיקור סיני אשר משחררים את האנרגיה העצורה בכם ומאפשרים לה לזרום בצורה חלקה יותר. בכך למעשה יהיה לספק את המענה המקצועי והיעיל ביותר למגוון בעיות בריאותיות מיוחדות אשר מעכירות את יומכם וגורמות לכאבים שונים רבים.

  דיקור סיני הוא שיטת ריפוי בת שלושת אלפים שנים של הרפואה הסינית המסורתית, והיא משמשת היום באופן הרחב ביותר להקלת כאבים, מחלות, ומצבים רגשיים רבים. גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה, מבצע טיפולי דיקור סיני בנהריה, בתוכניות טיפול מותאמות אישית לשיפור התפקוד, שיקום הבריאות, והשגת רווחה ואיכות חיים.

  דיקור סיני משפר את תפקודי הגוף ומקדם את תהליך הריפוי העצמי הטבעי באמצעות גירוי אזורים אנטומיים ספציפיים, שנקראים בדרך כלל נקודות דיקור. הטיפול מתמקד בגירוי נקודות דיקור באמצעות החדרת מחטים עדינות וסטריליות לתוך העור. הפעלת לחץ או חום משפרים עוד יותר את ההשפעות.

  הרפואה הסינית המסורתית מבוססת על פילוסופיה עתיקה שמתארת את היקום והגוף במונחי שני כוחות מנוגדים: יין ויאנג. כאשר הכוחות האלו מאוזנים, הגוף בריא. אנרגיה, שנקראת "צ'י", זורמת לאורך מסלולים ספציפיים, שנקראים מרידיאנים, בכל הגוף. זרימת אנרגיה מתמדת זו שומרת על איזון כוחות היין והיאנג.

  דיקור סיני נהריה והסביבה

  דיקור סיני בנהריה מציע אלטרנטיבה יעילה ובריאה לרפואה המערבית. לא כל האנשים מעוניינים להתחיל בטיפולים תרופתיים אשר פעמים רבות מלווים בתופעות לוואי ואף התמכרות. אחרים מנסים להימנע משולחן הניתוחים אשר דורש הרדמה ואף פעם אי אפשר לדעת האם הניתוח יוביל לסיבוכים או לא. אנשים המאמינים בכך כי הגוף יכול לרפא את עצמו בצורה טבעית פונים לרפואה אלטרנטיבית אשר גורסת כי האדם הוא שילוב של גוף, נפש ורוח. הרפואה האלטרנטיבית מאמינה כי הפתרון לתחלואות גופניות נעוץ עמוק בבעיות אנרגיות ונפשיות שיש אצל המטופל, כאשר טיפול בשורש הבעיה הנפשית תפתור את הכאב הפיזי.

  דיקור סיני נהריה והאיזור

  דיקור סיני משלב בין התפיסה הרוחנית של הרפואה האלטרנטיבית לבין חוכמה סינית עתיקת יומין. בגופנו ישנן נקודות לחץ הידועות ומוכרות בתורות שונות. על כך מתבססים מסז'יסטים, רפלקסולוגים, כירופרקטים ועוד. על ידי היכרות עם נקודות שונות בגוף ניתן לשחרר כאבים ולחצים אשר לעיתים מתבטאים במחלות של ממש. הדיקור מאפשר שחרור לחץ מנקודות מסוימות בגוף והזרמה נקיה ותקינה יותר של אנרגיה.

  באילו בעיות מטפל ביעילות הדיקור הסיני?

  • גניקולוגיה – תופעות גיל המעבר, בעיות מחזור, בעיות פוריות, כאבי מחזור, כאב בעת קיום יחסי מין
  • נוירולוגיה – כאבי ראש, מיגרנות
  • בעיות שלד – פריצות דיסק, נקעים, שברים, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, פציעות ספורט
  • אף אוזן גרון – דלקות אוזניים, כאבי גרון כרוניים
  • עיכול – בעיות עיכול, כאבי בטן כרוניים
  • זאבת, אוסטאופורוזיס, ראומטואיד ארטריטיס, גאוט, סינדרום תעלה קרפאלית ומחלות אחרות.

  גיל נמיר – מטפל בדיקור סיני בצפון

  גיל נמיר DIP.AC הינו מומחה ומרפא מוסמך ברפואה סינית עתיקה. רפואה זו מגדירה תעלות אנרגיה (מרידיאנים) העוברות בגופנו ואחראיות על פעילות תקינה של איברים בעזרת אנרגיית החיים (צ'י) העוברת בכל אחד מאיתנו. על ידי תהליך טיפול של מספר מפגשים במהלכו מתבצע דיקור של נקודות ספציפיות ניתן לשחרר אנרגיה זו ולאפשר לה לזרום בצורה חלקה יותר.

  פעמים רבות הדיקור הסיני מצליח היכן שהרפואה המערבית נכשלת. פנו כעת אל גיל נמיר באינטרנט או בטלפון וגלו את סודות הרפואה הסינית.

  מה קורה במהלך טיפול דיקור סיני בנהריה?

  ראשית, המטפל שואל על ההיסטוריה הבריאותית של המטפל. בשלב הבא, הוא בודק את הצורה, הצבע והציפוי של הלשון, מרגיש את הדופק ומבצע כמה בדיקות גופניות נוספות בהתאם לצרכי הבריאות האישיים.

  בשלב הבא, המטפל ממליץ על תוכנית טיפול מתאימה לטיפול במצב הספציפי של המטופל. כדי להתחיל טיפול דיקור סיני בנהריה, המטופל שוכב בנוחות על מיטת הטיפולים, והמטפל מפעיל גירוי נקודות דיקור מדויקות באזורים שונים בגוף. המחטים נשארות על הגוף בדרך כלל בין חמש דקות לצי שעה, בהתאם לצרכי הריפוי.

  תדירות מפגשי הטיפול משתנה

  התדירות ומספר טיפולי דיקור סיני בנהריה משתנה בין המטופלים. חלקם חווים הקלה משמעותית בטיפול הראשון, אבל במצבים כרוניים מורכבים או ארוכי שנים, ההמלצה היא על טיפול אחד עד שניים בשבוע, למשך מספר חודשים.

  תוצאות של תחושת רגיעה והקלה לאחר דיקור סיני בנהריה

  גיל נמיר, מטפל עם ותק ארוך שנים בתחום הרפואה הסינית, וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, מבצע במשך שנים ארוכות טיפולי דיקור סיני בנהריה, ורוב המטופלים מדווחים על העדר תחושת אי נוחות כאשר המחטים הדקות מונחות בעדינות על גופם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ