צרו קשר

  ּ

  דיקור סיני לילדים

  גם ברפואה המסורתית הסינית, ילדים זוכים להתאמות מיוחדות בשיטות הטיפול, כמו למשל דיקור סיני לילדים. באלפי השנים האחרונות, דורות של מרפאים עקבו בדיוק רב אחר הדרישות הגופניות של ילדים, ולצד הפיתוחים בשיטות טיפול למבוגרים, הם יצרו אסכולה מקבילה לילדים. הבנה של מצבי חוסר האיזון בגופם של ילדים בגילאים שונים, אפשרה למטפלים לפתח שיטות לאיזון אנרגטי של הגוף וכך לשפר את התחושה הפיזית שילדים חווים בעזרת דיקור. טיפול לילדים הוא תהליך שמחייב את עזרת ההורים בכדי לקבוע בצורה המדויקת ביותר את סוג הטיפול הדרוש. המטפל גיל נמיר מתמחה בטיפולי דיקור סיני לילדים לכל מחלה וכאב.

  איך נראה תהליך של דיקור סיני לילדים?

  בבואכם למרפאה על מנת לקבל טיפול של דיקור לילדכם, המטפל יעבור מספר שלבים בסיסים עוד לפני הדיקור עצמו:

  1. תשאול מקיף – המטפל יבקש לשמוע על הסיבות לפניה לטיפול, מה הקרע הרפואי של הילד ומה הסימפטומים שהוא סובל מהם בהווה.
  2. אורח חייו של הילד – המטפל יבחן את שגרת החיים, כולל שעות השינה, סגנון האכילה והפעילות הגופנית שהילד מבצע.
  3. בדיקה פיזית – בדיקה של צבע העור, אדמומיות, דופק וכל פרמטר חיצוני שהילד מציג.
  4. מציאת המוקד לחוסר האיזון בגוף הילד – המטפל יחליט לאחר הבחינה מה המקור לחוסר האיזון האנרגטי אצל הילד, ובהתאם יציע שיטת טיפול רלוונטית.

  דיקור אצל ילדים הוא דיקור עדין הרבה יותר מאשר אצל בוגרים. ככל שהילד קטן יותר כך פרק הזמן שהמחט נשארת נעוצה בגופו קצר יותר. מה גם שמחט הדיקור עצמה היא מחט דקה ואופן החדרתה לעור הוא כמעט בלתי מורגש.

  אל תחששו מדיקור סיני לפעוטות או לילדכם הקטנים

  במרפאת גיל נמיר ילדים הם הלקוחות האהובים ביותר. אנו מבינים את החשש והפחד ולאורך כל התהליך אנו מלווים בהקשבה מלאה לא רק את הילדים אלא גם אתכם, ההורים החוששים. נכון, דיקור יכול להיות מאיים מעט, אבל איש מקצוע כמו גיל, בעל שנות ניסיון רבות והיכרות עם מגוון רחב של מחלות, הוא האדם המתאים ביותר לטפל בילדים היקרים שלכם.

  דיקור לילדים – איך הוא עובד

  עולם הרפואה הסינית מעניק מענה איכותי למגוון רחב של בעיות בריאותיות וכאבים שונים, זאת הן למבוגרים, לנוער ואף לילדים. בעת פניה אל שירותיו של גיל נמיר, מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה (DIP.AC) וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, תוכלו גם אתם להבטיח את השלמתו של דיקור סיני לילדים בצורה המיטבית אשר שמה במרכז את הצרכים שלהם ומקפידה על התאמת מהלכו של כל טיפול לסימפטומים השונים מהם סובלים.

  דיקור סיני לילדים – באילו מקרים הוא יכול לעזור?

  בחירה בסדרת מפגשים של טיפולי דיקור סיני לילדים מאפשרת לילדיכם ליהנות ממענה מצוין למגוון רחב של בעיות כרוניות ואקוטיות שונות, זאת לרבות בעיות פיזיות ורגשיות גם יחד. ביניהן ניתן למנות את התחומים הבעייתיים הבאים:

  • חולשה של המערכת החיסונית
  • בעיות נשימה
  • בעיות בעור
  • מחלות של מערכת העיכול
  • כרבים כרוניים
  • אלרגיות
  • מיגרנות
  • קשיים רגשיים שונים, לרבות חרדה, דיכאון וקשיי שינה
  • זיהומים ודלקות שונות (גרון, עיניים, אוזניים וכיו"ב)
  • ועוד…

  דיקור לילדים רצוי לעשות אצל מטפל מוסמך ועדין

  בעת פניה אל שירותיו של גיל נמיר, ניתן יהיה להבטיח את השלמתם של טיפולי דיקור סיני בצורה מיומנת ומקצועית אשר נעזרת במחטים מיוחדות, חד פעמיות, סטריליות וקטנטנות במיוחד אשר דקירתן כמעט ואיננה מורגשת. דיקור סיני לילדים הינו טיפול אשר מותאם בצורה מדויקת לגיל, למצב הבריאותי, לסימפטומים ולשגרת פעילותו במהלך היום יום.

  במהלך הפגישה הראשונה מתבצע אבחון מדויק בהתאמה לרפואה הסינית, זאת לרבות התייחסות לדוחות מעבדה ותוצאות בדיקות רפואיות שונות. מעבר לכך תתבצע אבחנת גוף ודופק אשר מעידה על המצב האנרגטי והפיזי של המטופל. בכך למעשה ניתן יהיה להתאים את אופי, מהלך ומספר המפגשים והטיפולים הנחוצים. גיל נמיר, הינו מטפל מקצועי ומוסמך בתחום הרפואה הסינית אשר שמח לעמוד לרשותכם ומאפשר את השלמת הטיפולים הנחוצים בצורה מיומנת ומדויקת ומביא פעם אחר פעם לשיפור במצב של מטופליו. למידע נוסף, השאירו פרטים באתר או חייגו – 052-801-1375.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ