צרו קשר

  ּ

  חווה בעיות פוריות? מצאנו את התשובה עבורך!

  פוריות היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחיים, והבאת ילד לעולם יכולה להיות מסע מאתגר וקשה עבור זוגות ונשים רבים. טיפולי פוריות קונבנציונליים כמו הפריה חוץ גופית וטכנולוגיות שונות שפותחו בשנים האחרונות יכולים להביא עמם מגוון קשיים, כולל עומס רגשי, פיזי וכלכלי. עם זאת, יש צורה מסורתית של רפואה שעוזרת לזוגות ולנשים לשפר את הפוריות שלהם במשך מאות שנים, זהו הדיקור הסיני. דיקור סיני הוא רפואה סינית מסורתית אשר שומשה במשך אלפי שנים, כדי לסייע באיזון האנרגיה בגוף ולקדם ריפוי. רפואה משלימה זו, הוכחה כטיפול יעיל למגוון מצבים, כולל אי ​​פוריות. דיקור סיני פוריות יכול לעזור לווסת את המחזור החודשי, לשפר את תפקוד השחלות ולהגביר את זרימת הדם לרחם, כל אלו יכולים לתרום להגברת הפוריות.

  טיפול פוריות באמצעות דיקור סיני כולל החדרת מחטים עדינות וסטריליות לנקודות ספציפיות בגוף. המטפל משתמש בטכניקות שונות כמו חימום המחטים או הפעלת גירוי חשמלי עדין כדי להעצים את השפעות הטיפול. התהליך בטוח ולמעשה ללא כאבים, ואנשים רבים מוצאים זאת כחוויה נעימה ומרגיעה.

  דיקור סיני? יש למי לפנות!

  גיל נמיר הוא מטפל מיומן ומנוסה בדיקור סיני העובד בקליניקה מאובזרת בקיבוץ כברי. עם שנים רבות של הכשרה בבתי ספר שונים ברפואה סינית, הוא ידוע במומחיות שלו בסיוע לחולים עם מגוון בעיות בריאותיות, כולל טיפול דרך דיקור סיני. בנוסף, הוא מספק סביבה חומלת ותומכת לזוגות ונשים המנסים להיכנס להריון ומציע טיפול מותאם אישית המתחשב בצרכיו ובנסיבותיו הייחודיים של כל מטופל.

  דיקור סיני לסיוע להגברת הפוריות הוא צורה רבת עוצמה של רפואה מסורתית שיכולה לעזור לשפר את סיכויי ההתעברות ולהביא חיים חדשים לעולם. כפי שאומר הפתגם הסיני, "הזמן הטוב ביותר לשתול עץ היה לפני 20 שנה. הזמן השני הכי טוב הוא עכשיו." אם אתם נאבקים בבעיות פוריות, אנו ממליצים לכם בחום להיעזר במטפל מיומן ומנוסה כמו גיל נמיר על מנת לתת לכם את הסיכוי הטוב ביותר להצליח בהקמת המשפחה או בהגדלתה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ