צרו קשר

  ּ

  מחפשים המלצות על מטפלים בגליל?

  דיקור סיני בגליל הוא פרקטיקה רפואית סינית מסורתית הכוללת החדרת מחטים עדינות וסטריליות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעורר ולשפר את זרימת האנרגיה. העיסוק בדיקור סיני מבוסס על האמונה שחוסר איזון או חסימות בזרימת האנרגיה בגוף עלולים להוביל לבעיות בריאותיות שונות ולכאבים פיזיים.

  טיפול טיפוסי בדיקור סיני כרוך בהחדרת מספר מחטים לנקודות ספציפיות בגוף, בהתאם לצרכיו הספציפיים ולמצבו הבריאותי של האדם. ניתן להשאיר את המחטים במקומן לכל מקום בין חמש לשלושים דקות, ובמהלכן המטופל עלול לחוות תחושות כמו עקצוץ או חום. לאחר הסרת המחטים, המתרגל עשוי להפעיל חום עדין או גירוי על האזור הפגוע כדי לשפר את השפעות הטיפול.

  דיקור סיני נמצא שימושי במגוון רחב של מצבים, כולל כאבי שרירים ושלד, כאבי ראש, הפרעות עיכול, מתח ובעיות שינה. במקרים מסוימים, הדיקור הסיני הוכח כיעיל יותר טיפולים רפואיים קונבנציונליים, כגון תרופות נגד כאבים או פיזיותרפיה, בלי תופעות הלוואי הקשורות לטיפולים אלו. דיקור סיני נחשב לבטוח ומשמש יותר ויותר כטיפול משלים להגברת ההשפעות של טיפולים רפואיים אחרים.

  למי ניתן לפנות?

  מציאת דיקור סיני באזור הגליל יכול להיות קשה, אבל יש מטפל שמציע טיפול איכותי ביותר באזור זה. גיל נמיר הוא מטפל מיומן ומנוסה בדיקור סיני שבסיסו בקיבוץ כברי. הוא פיתח קליניקה משגשגת, עם המלצות רבות של מטופלים מרוצים. עם הבנה עמוקה של עקרונות הדיקור ומחויבות להעניק את הטיפול הטוב ביותר, הוא זוכה להערכה רבה בקרב הפונים לשירותיו.

  דיקור סיני הוא טיפול בטוח, יעיל ולא פולשני, המשמש כבר אלפי שנים לטיפול במגוון בעיות בריאותיות. בין אם אתם מחפשים להקל על הכאב, לשפר את השינה או פשוט לקדם בריאות כללית, דיקור סיני עשוי להיות אפשרות מצויינת עבורכם. אם אתם באזור הגליל, אז מצאתם את הכתובת הנכונה- המרפאה של גיל נמיר בקיבוץ כברי, בה תוכלו לקבל טיפול בדיקור סיני איכותי אצל מטפל מיומן ומנוסה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ