צרו קשר

  ּ

  צמחי מרפא

  הטיפול באמצעות צמחי מרפא היא צורת הריפוי העתיקה ביותר המוכרת. צמחי המרפא ברפואה הסינית מבוססים על ידע וניסיון של אלפי שנים ומהווים את הבסיס לפרמקולוגיה המודרנית. הטיפול בצמחי מרפא משולב עם דיקור סיני, מוקסות וכוסות רוח, הוא הבסיס לרפואה הסינית המסורתית.

  הטיפול בצמחי מרפא הינו חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית ומשפר משמעותית את תוצאות הטיפול, על ידי הבאת מערכות הגוף השונות לידי תפקוד מאוזן ולחיזוקן. לצמחים יכולת מופלאה להביא את הגוף לאיזון ולריפוי עצמי. כדי להשיג תפקוד תקין באמצעות צמחי מרפא נדרש ידע רב וניסיון, בגלל אין ספור האפשרויות לשילוב צמחים ולפורמולות שונות.

  היעילות של הפורמולות היא בזכות האיזון העדין בין הצמחים, כאשר שילוב של מספר צמחי מרפא במינונים המתאימים, יוצרת יחסי גומלין בין הצמחים באופן המטפל באופן יעיל ומושלם יותר מאשר הצמח הבודד ותוך ביטול או צמצום תופעות לואי של צמחים בודדים.

  תורת צמחי המרפא הסיניים, התפתחה לאורך אלפי שנים על ידי ניסוי וטעייה. יתרונה המרכזי על הרפואה הקונבנציונאלית בכך שהשימוש הוא בחומרים אורגניים ולא כימיים ולכן תופעות הלוואי זניחות.

  ניתן ליטול את הצמחים במספר אופנים:

  • אבקה – מערבבים אבקה במים פושרים ושותים.
  • צמחים גולמיים – שתיית תה צמחים שיובשו ובושלו.
  • טינקטורה – מיצוי צמחי מרפא על בסיס אלכוהולי.

  הערה לשומרי הכשרות ולבעלי מגבלות תזונתיות:

  הפורמולות מותאמות לבעלי צרכים תזונתיים מיוחדים כגון: שומרי כשרות, צמחונים, בעלי מחלות קיבה ומעיים (כגון צליאק, קרוהן, קוליטיס…).

  הצמחים הקיימים בארץ מאושרים ע"י משרד הבריאות, איכותם גבוהה והם נמכרים במקומות מסודרים.

  ניתן לקחת את הצמחים במקביל לתרופות מערביות (כמובן בייעוץ עם המטפל).

  ניתן לקחת את הצמחים בכל גיל.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ