צרו קשר

  ּ

  כיצד נעשה תהליך האבחון?

  האבחון נעשה דרך תשאול על כל האספקטים של החיים, על היסטוריה רפואית ומשפחתית ודרך בדיקת דופק ולשון. כמו הטיפולים, האבחון נשעה בלבוש מלא ובצניעות.

  מהו מבנה מחטי הדיקור?

  אין חומרים בתוך המחטים והן אינן חלולות. המחטים שבשימוש הן חד פעמיות, סטריליות, גמישות וחזקות כך שאין חשש שמחט תישבר בגוף או שייגרם נזק כלשהו. עוביים ואורכם של המחטים משתנה בהתאם למספר פרמטרים כגון: גיל, מבנה הגוף ואזור הדיקור.

  האם הדיקור כואב?

  לא, המחטים בשימוש הינן דקות מאוד ועדינות.

  מהו גיל המינימום לטיפול בדיקור?

  כל גיל אפשרי.

  האם ניתן לטפל גם בנשים בהריון?

  כמובן, ניתן לטפל גם בהריון בכל בעיה וגם בנושאים הקשורים ישירות להריון כגון: בחילות, רעלת הריון, סכרת, סכנת הפלה, הפלות חוזרות, דימומים ועוד.

  האם כדי שהטיפול יצליח יש צורך באמונה?

  אמונה תמיד עוזרת, והראייה היא שאופטימיים חיים יותר זמן… וברצינות: מחקרים מורים כי דיקור עובד היטב על תינוקות ובעלי חיים ומצבם משתפר במהירות בתגובה לטיפולים, כך שניתן לומר כי אמונה אינה מוסיפה או גורעת מהטיפול.

  האם הטיפול כולל שינויים תזונתיים?

  הטיפול כולל המלצה לשינויים תזונתיים במידת הצורך ובהתאם לאבחנה, אבל הדבר תלוי לגמרי במטופל. שינוי תזונתי כחלק מהטיפול ההוליסטי יזרז את הפתרון, אך אינו מחויב (אלא במקרים קיצוניים).

  האם ניתן לשלב תרופות קונבנציונאליות עם הטיפול?

  אין שום סתירה בין הדברים- נהפוך הוא- הטיפול יכול להפחית תופעות לוואי.

  האם יש מינימום הכרחי של פגישות?

  לא. אדם מחויב אך ורק לבריאות של עצמו ויכול בכל שלב להחליט להתחיל לטפל או להפסיק את הטיפול.

  בתוך כמה טיפולים ניתן להרגיש בשיפור?

  זה מאוד אינדיווידואלי. ילדים מרגישים שיפור באופן מיידי. לגבי מבוגרים, זה תלוי בכמה גורמים: משך הזמן בו סובלים מהבעיה, המצב הבריאותי הכללי, האם זה גנטי ועוד.

  הרוב המוחלט של המטופלים מרגישים בשינוי לאחר 2-4 טיפולים.

  כיצד ניתן לקבוע פגישה?

  הקליניקה שלי נמצאת בקיבוץ כברי. כדי לקבוע פגישה או להתייעץ הכי נוח להשאיר לי הודעה: בטלפון הנייד: 052-8011375,או לשלוח מייל: gilnamir1@gmail.com

  במה עדיפה השיטה הסינית ע"פ שיטות אלטרנטיביות אחרות?

  מיליארד סינים אינם טועים… אין למין האנושי אף שיטת ריפוי שיש לה ניסיון כה עשיר- מעל 4,000 שנה -על עשרות מיליוני מטופלים בכל דור ודור. זו השיטה הכי עתיקה והכי מוכחת.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ